ZAJĘCIA DODATKOWE

Imię i nazwisko nauczyciela Terminy zajęć dodatkowych dla uczniów sala
Wioletta Ciak fakultet z języka polskiego(poziom rozszerzony) – środa 7 i 8 lekcja

fakultety dla klas 3 – przygotowanie do matury ustnej z języka polskiego:
– wtorek – 1 lekcja – klasa 3F
– środa – 1 lekcja – klasa 3A

106
Joanna Karpińska fakultet z języka polskiego(poziom rozszerzony) – środa 7 i 8 lekcja

konsultacje z języka polskiego dla gimnazjalistów – poniedziałek – 7:15 dla uczniów klasy 3f i czwartek – 7:15 dla uczniów klasy 3e

102
Anna Kramek-Klicka fakultet z języka polskiego(poziom rozszerzony) – środa 7 i 8 lekcja 107
Jolanta Klimas-Górecka teatr szkolny – poniedziałek – 15:00-16:30 222
Małgorzata Wiśniewska koło filmowe – czwartek – 8 lekcja

fakultet z języka polskiego(poziom rozszerzony) – środa 7 i 8 lekcja

103
Renata Wojtaszewska zajęcia dla uczniów zainteresowanych literaturą i kulturą – przygotowanie do konkursu polonistycznego dla gimnazjalistów – poniedziałek – 8 i 9 lekcja 101
Monika Cena konsultacje dla uczniów klas 3D i 3H – termin zostanie ustalony z uczniami 309
Marta Cieśla konsultacje maturalne dla klasy 3A – poniedziałek – 8 lekcja

konsultacje dla pozostałych klas – wtorek – 8 lekcja

316
Anna Cioch konsultacje dla maturzystów w klasie 3E – terminy i godziny konsultacji – po wcześniejszym uzgodnieniu z uczniami 310
Lucyna Michałka-Kempisty konsultacje – środa – 9 lekcja – po wcześniejszym umówieniu się z uczniem 317
Danuta Przeździecka zajęcia dla maturzystów z klas 3A i 3B – czwartek – 8 lekcja 306
Anna Wiśniewska konsultacje z języka angielskiego – poniedziałek i środa – 8 lekcja 320/1
Katarzyna Zúñiga Liga Debatancka – czwartek – 8 i 9 lekcja 311
Halina Roszkowska Konsultacje z języka niemieckiego i informatyki – wtorek – 7:15 112
Marta Wikiera teatr szkolny – poniedziałek – 15:00-16:30 218
Tomasz Kościński konsultacje z języka hiszpańskiego – wtorek – 8 lekcja 327
Irena Tryc język łaciński:

– kl. 1B – poniedziałek – 8 lekcja
– kl. 2B – środa – 8 lekcja
– kl. 2A – czwartek – 5 i 6 lekcja (w planie lekcji)
– kl. 2G – poniedziałek – 5 i 7 lekcja (w planie lekcji)
– kl. 2H – czwartek – 3 i 4 lekcja (w planie lekcji)

301
Artur Jabłoński zajęcia dla maturzystów – raz lub dwa razy w miesiącu po 2-4 godziny – czwartek od 8 lekcji
konsultacje dla olimpijczyków – poniedziałek lub wtorek – 8 lekcja
5
Mariusz Szczodry przygotowanie do egzaminu z historii i WOS-u (3f) – poniedziałek – 8 lekcja (co dwa tygodnie)
Szkolne Koło Filmowe i Fotograficzne KADR – poniedziałek – 8 lekcja (co dwa tygodnie)
koło historyczne – wtorek – 9 lekcja
przygotowanie do egzaminu z historii i WOS-u – środa – 8 lekcja
przygotowanie do olimpiady z historii i WOS-u – środa – 9 lekcja
przygotowanie do egzaminu z historii i WOS-u (3d)  – czwartek – 8 lekcja (co dwa tygodnie)
322
Natalia Szumska Dyskusyjny Klub Książki – raz w miesiącu w czwartki od 15:00 (blok 4 godzin) 326
Elżbieta Błahuta konsultacje z matematyki – w miarę potrzeb po wcześniejszym umówieniu się z uczniem 228
Joanna Kiełbasa konsultacje – wtorek – 8 lekcja 111
Ewa Kołosowska powtórzenie do matury z matematyki dla klasy 3A – środa – 1 lekcja
konsultacje dla klas 1C, 1E, 2A – czwartek 8 lekcja lub 7:30 po uzgodnieniu terminu
3
Maria Mędrzycka koło matematyczne – poniedziałek – 8 i 9 lekcja
konsultacje – czwartek – 8 lekcja
spotkania maturalne – piątek – 8 lekcja
221
Alicja Młodzianka konsultacje z matematyki – czwartek – 9 lekcja po wcześniejszym umówieniu się z uczniem 217
Ewa Nizińska konsultacje dla maturzystów z klas 3D, 3E – wtorek – 8 lekcja
konsultacje dla uczniów z klas 1U, 2U – w miarę potrzeb po wcześniejszym umówieniu się z uczniem
2
Marta Szumańska konsultacje dla uczniów 1U i 2U – piątek – 8 lekcja 2
Anna Sutkowska konsultacje – środa – 8 lekcja (2C), piątek – 8 lekcja (2B) 225
Joanna Bobkowska koło dla maturzystów (informatyka) – wtorek – 7 lub 8 lekcja

koło programistyczne (Python) – środa – 8 lekcja

302
Barbara Braun konsultacje dla klas trzecich oddziałów gimnazjalnych – wtorki, czwartki i piątki – 8 godzina lekcyjna -uzupełnienie programu 2 klasy 216
Karolina Wolszczak koło maturalne z geografii dla klas 3E i 3F – wtorek – 8 lekcja 213
Agata Jagielska koło laboratoryjne – czwartek – 8 i 9 lekcja

konsultacje – wtorek – 7:10

208
Anna Kończyk koło maturalne dla klasy 3A – wtorek – 8 lekcja i 3D – środa – 7 lekcja

koło chemiczne do olimpiady – poniedziałek – 8 i 9 lekcja

koło laboratoryjne – czwartek – 8 i 9 lekcja

konsultacje – czwartek 13:30-14:30 i poniedziałek 13:30-14:30

206, 207
Szymon Kucharski koło laboratoryjne – czwartek – 8 i 9 lekcja

przygotowanie do matury – klasa 3B – poniedziałek – 8 lekcja, klasa 3H – czwartek – 8 lekcja

204
Joanna Redak dodatkowa godzina chemii w klasie 3G – w planie lekcji

powtórzenie przed maturą z chemii – środa – 7 lekcja

koło chemiczne dla gimnazjalistów – wtorek – 1 lekcja

208
Jadwiga Szczęsna konsultacje z chemii dla klas gimnazjalnych – czwartek – 7:15
konsultacje dla klas licealnych – piątek – 7:15
przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z chemii – sobota – 29.09, 27.10, 24.11, 19.01, 2.03, 30.03
– 8:30-10:30
215
Zofia Pietrzak koło fizyczne dla osób zainteresowanych fizyką na poziomie zaawansowanym(2B) – czwartek – 8 lekcja 210
Lidia Cąder-Mierzejewska koło ekologiczne i konsultacje – czwartek – 8 lekcja 227
Anna Hnydka konsultacje dla przygotowujących się do olimpiady biologicznej – po uzgodnieniu z nauczycielem 203
Krzysztof Tomaszewski konsultacje – pierwsza pomoc – czwartek – 7:15 214
Zuzanna Zielińska zajęcia przygotowujące do olimpiad i konkursów ekonomicznych – piątek – 8 i 9 lekcja 220
Bartosz Juszczuk koszykówka dziewcząt i chłopców – poniedziałek – 14:45
siatkówka dziewcząt – wtorek – 14:45
piłka ręczna dziewcząt i chłopców – środa – 14:45
piłka nożna chłopców – piątek – 14:45
 
Andrzej Piechociński SKS na siłowni – poniedziałek – 8 lekcja

SKS piłka nożna – piątek – 8 i 9 lekcja

 
Tomasz Sypniewski szkolne koło Caritas – środa – 7 lekcja
konsultacje – czwartek 7:10
323