OSIĄGNIĘCIA

Dyplomy i podziękowania:

img106-3-744x1024[1]img107-3-744x1024[1]20170613115242683.pdf1_-1-723x1024[1]20170517_104854-1-723x1024[1]

Prace uczniów:


Nasi uczniowie uzyskują znakomite lokaty w różnego rodzaju konkursach i zawodach.
Najwięcej sukcesów zdobywamy w następujących dziedzinach:

ROK SZKOLNY 2017/2018

Konkurs „Chemia i fizyka w fotografii”
  • Grzegorz Wojciechowski, klasa 2a – I miejsce
  • Maciej Wawrzeńczyk, klasa 2a – II miejsce
Konkurs tematyczny „Habemus papam. Jan Paweł II – papież przełomów”
  • Karolina Święciak, klasa 3b – laureatka

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

  • Julia Kożuchowska, klasa 3b – finalistka

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”

  • Lea Stritzke, klasa 3a – III miejsce za recytację w języku niemieckim

Konkurs Lingwistyczny z Języka Angielskiego

  • Alicja Wierzbicka, klasa 3b – finalistka

Mazowiecki Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej „Co nam w duszy gra”

w kategorii zespół:

  • Klara Nguyen, klasa 3e i Jakub Sozoniuk, klasa 3d – laureaci
  • Anna Kaniok, klasa 2e i Zofia Adamowska, klasa 2a – wyróżnienie

w kategorii opowiadanie/wiersz/krótki utwór literacki:

  • Aleksandra Roszkowska, klasa 3a – laureatka
  • Maria Niesser, klasa 3a – wyróżnienie
  • Martyna Przybytniowska, klasa 3c – wyróżnienie

w kategorii recytacja:

  • Lea Stritzke, klasa 3a – wyróżnienie

XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa”

  • Arkadiusz Wylotek, klasa 2e – II miejsce

ROK SZKOLNY 2016/2017

VII Memoriał o. Józefa Jońca SP Turniej Piłki Nożnej

  •  drużyna chłopców – I miejsce

III Ogólnopolski Konkurs poświęcony bł. ks. Jerzemu Popiełuszce

  • Maciej Krysztofiak klasa 3e – wyróżnienie za pracę literacką

Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód”

  • Natalia Bielińska klasa 3e – wyróżnienie

Konkurs historyczny Patria Nostra

  • Jakub Dawicki, Adam Gajewski, Jakub Molski klasa 2a – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Piosenka bez granic”

  • Grupa 43 (Nikola Wąsak, Adrianna Sokołowska, Dominika Sosnowska, Małgorzata Gomola, Piotr Ronek, Nina Sadowska, Klara Nguyen, Nikola Piech) – wyróżnienie

Mazowiecki Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej „Co nam w duszy gra”

  • Soliści
    Piotr Ronek, klasa 3c – wyróżnienie
  • Zespoły
    Grupa 43 (Nikola Wąsak, Adrianna Sokołowska, Dominika Sosnowska, Małgorzata Gomola, Piotr Ronek, Nina Sadowska, Klara Nguyen, Nikola Piech) – laureaci
  • Wiersz
    Bartosz Gosławski, klasa 2b – laureat
    Emilia Czyrny, klasa 2b – wyróżnienie
  • Scenka
    Zuzanna Rubaj, Aleksandra Pacek, Kinga Wołek, Magda Garczyńska – wyróżnienie
  • Praca literacka – Wiersz
    Aleksandra Roszkowska, klasa 2b – laureatka

Praski Konkurs Patriotyczny  im. gen. Jakuba Jasińskiego XII edycja

  • I miejsce dla Mariusza Celmera, klasa 3c

Warszawska Olimpiada Młodzieży w unihokeju chłopców – rozgrywki dzielnicowe

  • Mistrzostwo Śródmieścia dla Gimnazjum nr 43

Warszawska Olimpiada Młodzieży w unihokeju dziewcząt – rozgrywki dzielnicowe

  • Mistrzostwo Śródmieścia dla Gimnazjum nr 43

Konkurs „Lipdub – naszą szkołę widzi świat” III edycja

  • III miejsce dla Gimnazjum nr 43

Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa” XIV edycja

  • wyróżnienie dla Mariusza Celmera, klasa 3c