OSIĄGNIĘCIA

Dyplomy i podziękowania:

img106-3-744x1024[1]img107-3-744x1024[1]20170613115242683.pdf1_-1-723x1024[1]20170517_104854-1-723x1024[1]

Prace uczniów:

Nasi uczniowie uzyskują znakomite lokaty w różnego rodzaju konkursach i zawodach.
Najwięcej sukcesów zdobywamy w następujących dziedzinach:

ROK SZKOLNY 2016/2017

VII Memoriał o. Józefa Jońca SP Turniej Piłki Nożnej

  •  drużyna chłopców – I miejsce

III Ogólnopolski Konkurs poświęcony bł. ks. Jerzemu Popiełuszce

  • Maciej Krysztofiak klasa 3E – wyróżnienie za pracę literacką

Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód”

  • Natalia Bielińska klasa 3E – wyróżnienie

Konkurs historyczny Patria Nostra

  • Jakub Dawicki, Adam Gajewski, Jakub Molski klasa 2A – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Piosenka bez granic”

  • Grupa 43 (Nikola Wąsak, Adrianna Sokołowska, Dominika Sosnowska, Małgorzata Gomola, Piotr Ronek, Nina Sadowska, Klara Nguyen, Nikola Piech) – wyróżnienie

Mazowiecki Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej „Co nam w duszy gra”

  • Soliści
    Piotr Ronek, klasa 3C – wyróżnienie
  • Zespoły
    Grupa 43 (Nikola Wąsak, Adrianna Sokołowska, Dominika Sosnowska, Małgorzata Gomola, Piotr Ronek, Nina Sadowska, Klara Nguyen, Nikola Piech) – laureaci
  • Wiersz
    Bartosz Gosławski, klasa 2B – laureat
    Emilia Czyrny, klasa 2B – wyróżnienie
  • Scenka
    Zuzanna Rubaj, Aleksandra Pacek, Kinga Wołek, Magda Garczyńska – wyróżnienie
  • Praca literacka – Wiersz
    Aleksandra Roszkowska, klasa 2B – laureatka

Praski Konkurs Patriotyczny  im. gen. Jakuba Jasińskiego XII edycja

  • I miejsce dla Mariusza Celmera, klasa 3C

Warszawska Olimpiada Młodzieży w unihokeju chłopców – rozgrywki dzielnicowe

  • Mistrzostwo Śródmieścia dla Gimnazjum nr 43

Warszawska Olimpiada Młodzieży w unihokeju dziewcząt – rozgrywki dzielnicowe

  • Mistrzostwo Śródmieścia dla Gimnazjum nr 43

Konkurs „Lipdub – naszą szkołę widzi świat” III edycja

  • III miejsce dla Gimnazjum nr 43

Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa” XIV edycja

  • wyróżnienie dla Mariusza Celmera, klasa 3c